top of page
_WXT3303.jpg

HAKKIMIZDA

2017 yılında kurulan KOVE MOTO, motosiklet Ar-Ge, tasarım, üretim, üretim ve satışını entegre eden bir şirkettir. Markanın önerisi, dünya genelinde motosiklet kullanıcıları ve tutkunları için yüksek performanslı, yüksek kaliteli ve büyük silindir hacmine sahip spor motosikletlere odaklanmaktadır. Şirketin kurumsal vizyonu, dünya genelinde motosiklet kullanıcılarına yüksek performanslı, yüksek kaliteli ve büyük silindir hacmine sahip spor motosikletler sunmaktır.

02.jpg

MARKA BAŞARISI

KOVE MOTO, mükemmel bir pazar performansına ve dikkate değer satış başarısına sahiptir. 2021'de satışlar 20.000 üniteyi aşmış ve yıllık ortalama satış büyümesi %40'a ulaşmıştır. Uluslararası pazar genişledikçe, İspanya'da MACBOR MOTANA XR5 adıyla ve Çek Cumhuriyeti'nde JAWA RVM 500 adıyla satılan, 5000'den fazla ünite ihraç edilmiştir.

WechatIMG37.jpeg

GÜÇ KULLANIMI

KOVE, 300cc üzeri modellerin satışında marka haline gelmiştir. 500X ADV modeli, ADV üretiminde birinci sıradadır ve iki fabrikaya sahiptir. Ürün tasarımı ve geliştirmeye odaklanan yaklaşık 113 kişilik bir geliştirme ve tasarım ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca ürün kalitesine odaklanıyor ve tam olarak IAFT16949 kalite sistemini uyguluyoruz. Şirketimiz aynı zamanda montaj hattına, departman montaj hattına, motor şirketine, şasi fabrikasına, susturucu fabrikasına, CNC parça işleme merkezine, tam araç test bankına, motor test bankına, 3D muayene cihazına vb. sahiptir.

bottom of page